Mamy już 3,5 tygodnia

Niestety z powodu powolnego internetu nie moge zaladowac wiekszej ilosci zdjec . Maluchy juz jedza z miski , w 90 % załatwiają się do kuwety z pelletem, są kontaktowe i przybiegają na zawołanie . Czekamy na lepszą pogodę żeby wyruszyć do ogrodu na eksplorację :). 2 suczki jeszcze czekają na swoich „ludziów”.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Uncategorized

Pierwszy tydzień za nami :)

Czas na podsumowanie pierwszego tygodnia życia. Część szczeniąt podwoiła wagę urodzeniową a reszta jutro zapewne podwoi. Przeżyliśmy chwilę grozy , Gypsy miala poporodowe zapalenie macicy, gorączkę 41,7 stopni i paskudny wyciek , ale sytuacja już opanowana i mamusia wraca do zdrowia a ja moge w końcu odetchnąć i może jutro lub pojutrze znajdę czas na… Czytaj dalej Pierwszy tydzień za nami 🙂

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Uncategorized

Mamy długo wyczekiwane szczenięta <3

03.08.2021 Gypsy urodziła 11 szczeniąt -7 suczek i 4 pieski. 1 piesek niestety miał wadę wrodzoną -rozszczep podniebienia i mimo prób karmienia go sondą do czasu gdy operacja będzie możliwa w 4 dobie przeszedł za tęczowy most :(. Reszta szczeniąt ma się dobrze i rośnie . 3 suczki są jeszcze nie zarezerwowane .

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Uncategorized